+90 212 250 13 81

Şirketimiz 1997 yılından itibaren TURİZM sektörüne yazılım üretmektedir. Bir turizm acentesinin tüm işlerini bilgisayar ile yapabilmesi için gerekli tüm programlar, firmamızın ürünleri arasında mevcuttur. Amacımız bizim programlarımızı satın alan bir acentenin tüm işlerini, bizim programlarımız sayesinde, kolay, akıcı, anlaşılabilir ve zevkli olarak yapmasını sağlamaktır. Programlarımızın tamamı Windows tabanlıdır. Veri tabanı olarak Interbase veya Firebird kullanmaktayız. Odbc sürücüleri ile database'imize ulaşabilir kendi raporlarınızı kendiniz hazırlayabilirsiniz.

Programlarımız paket programlar olmasına rağmen kullanıcılarımızın isteklerine açıktır. Program yapımızı bozmaması şartıyla, kullanıcılarımızın her çeşit talebini yerine getirmekteyiz. Referanslarımızdan bu özelliğimizi teyid edebilirsiniz.

Diğer bir özelliğimizde turizm sektörünü, yazılım sektörü kadar iyi bilmemizdir. Bu sayede müşteri isteklerine bir yazılımcı gözünden ziyade turizimci gözüyle bakmaktayız.

Paket programlarımız dışında, konusu turizm olmak şartıyla diğer projelerinizde de size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
İyi çalışmalar dileğiyle.

Adres İnönü Mah. Elmadağ Cad. Elmadağ Apt. No:4 Kat:4 D:5 Elmadağ Şişli / İstanbul
Telefon 0212 250 13 81 / 0212 250 13 82
Email plan@planyaz.com.tr